Téma týdne - zrcadlo

29. února 2012 v 16:39 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Tentokrát tématem týdne je zrcadlo. Docela blbé téma :D
Zrcadlo je všude. Svůj odraz vidíme v kaluži, ve skle u auta, ve skleničce, ale nejvíce v zrcadlu samotném. Má své příjemné, ale i temné stránky. Kolikrát si sama řeknu ,,dneska mi to sluší" a jindy bych se zase nejradši neviděla. Je to střídavé. Uznejme, že my holky, by jsme se bez zrcadla neobešly. Pochybuju, že by někdo řekl, že ano. Jak by asi dopadlo líčení a trhání obočí =) Každá holka se chce cítit dobře, ale neříkám, že každá se maluje a trhá si obočí. Ale stejně, než vždy vyjdu ven, kouknu se do zrcadla a ujistím se, že mi nikde nestojí vlasy nebo tak (ale né že bych to nějak hrotila ;-D). Ovšem, když přijdu z venku, nafackovala bych si. Rozcuchaná, rozmazaná, ale přesto pořád v dobré náladě. Máte to stejně nebo to máte jinak? =)
Nesnáším, když jdu do koupelny a vidím v zrcadle na svém obličeji černé tečky nebo nějaký ten uhráček. Vždycky si to musím vymáčknout! :D Možná, že kvůli tomuhle by nemusely být zrcadla, alespoň v mém případě. Mám to akorát pak rozdrbané a červené ještě víc, bohužel mi to nedá a stejně se v tom porýpu :D
Také nemám ráda zrcadla v obchodních centrech - jsou velká a navíc hrozně zkreslují. Nikdy bych nesnesla v domě hodně zrcadel, asi bych se bála. Hlavně nechci zrcadlo naproti své posteli.
Někteří lidé, by se bez zrcadla neobešli, je pro ně všechno. Připomíná mi to pohádku o Sněhurce. Zlá královna, která musela být nejhezčí a stranila všechny lidi, kteří byli jen o chlup hezčí, nežli ona. Jak sobecké :-)
Každopádně, jsem ráda, že tuto věc někdo vynalezl :D ale všeho s mírou.
V téže věci vidíme však jen zevnějšek nás samotných, nikoliv obraz naší duše.


Vaše Vero-nike
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama