Březen 2012

Myššš!!!

31. března 2012 v 0:47 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Hoyte :D
Tak tohle zcela nerozdejchám! :D ... Čučim na film a najednou vidim dole u topení na takovym výběžku, že se něco mihlo. Jsem si myslela, že se mi to zdálo! Bohužel ne! :D .. Sice máme novej pokoj, ale máme sádrokartony a zatím takovou tu vatu na zateplení. Ta svině malá se dostala z venku nějak na půdu a přes chodbu nejspíš k nám do pokoje. Máme nezadělaný místo u topení na ty trubky a různý kabely. Teď čumim jako blázen! :D .. Buďto to je myš, nebo rejsek. Spíš rejsek :-) Potkani mi nevaděj ani myši, ale ten pocit, že tu budu spát! Naštěstí na druhý straně pokoje :D ... Víte co mě ale nejvíc překvapilo?! :D Vedle topení, na takové malé skříni je klec s osmákama =) a ta svině si tam vlezla k nim normálně pro jídlo a zmizela zas v tý díře! .. Nekecám!!! :D Mám brejle, viděla jsem to na vlastní oči... POMOC!!!! :D :D


Vero-nike

Šťastná/Nešťastná

30. března 2012 v 23:09 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Ahoj, všechny Vás zdravím v tuto noční hodinu, na téma Já =)
Jednou jsou chvíle, kdy je člověk nahoře, jindy zase dole.. Bohužel si zrovna procházím tím obdobím, kdy se ,,šourám" ve svým vlastním svědomím, jsem zmatená sama sebou.. a říkám si ,,co vlastně k sakru chci?
Jo, to kdybych věděla :-) Jsem zamilovaná, či ne. A jestli ano, tak do kterého. Lukáš? Michal?.. Myslím, že do Lukáše zamilovaná nejsem. A to jsem do něj byla zakoukaná před měsícem a půl zcela totálně, že jsem kvůli němu opustila Michala. Někdy mám pocit, že to byla chyba a jindy zase ne. Poslední dobou mě ale tak nějak štve, jak se chová ve škole. Někdy je takovej machýrek, jak se říká. Ale když jsme spolu venku, je to jiné. Je to fajn, ale nějak už necítím ty motýlky v břiše =)
Jsem zklamaná sama sebou..
Michal, no co o něm. Byla jsem s ním rok a půl, zažila dobré chvíle, i ty špatné. Chybí mi! Jeho pohlazení, tulení, ty jeho oči! Stále mám jeho fotky v mobilu a ty nejkrásnější smsky. Někdy mě s těma kecama co mi píše štve, ale zkrátka si nedokážu pomoct. Dnes jsem si s ním psala a poté odešel na autobus si vyzvednout výplatu a jít za svým kámošem. Ten mi ale po hodině napsal, jestli nevím, kde Michal je. Měl se s ním sejít, ale nepřišel. Mobil nezvedal. Opravdu jsem se o něj bála, i když vím, že by nic neudělal. Ale jen ten pocit, že se mu něco stalo.. Tak mi pak volal z mobilu jeho kámoše, že má telefon doma a že se byl projít a vyčistit si hlavu. Nazval mě, že jsem šmudla, že jsem se o něj bála.
Slyšet jeho hlas, jak se směje. No, neudělalo mi to dobře :-) .. Byla jsem nesvá a podlě něj MIMO! Achjo! :D
Jestli má někdo takovéhle trápení jako já, tak mu to opravdu nezávidím. Psal mi, jestli bych s ním nešla ven. Zítra bohužel nemůžu, máme slučák s holkama ze základky. A tak, že prý příští týden. Ale já nevííím!!! Nejradši bych šla, ale vím, že kdyby chtěl něco zkusit, nebránila bych se!

Sedí na mě úplně tento citát:
,,Milovala jsem tě, miluji tě a nejvíce se bojím, že tě budu milovat pořád, i přes to, že nesmím.."

Stručně a jasně - K šípku se vším! :D
Všem přeji hezké sny.


Vero-nike

Ze světa zvířat - zajímavosti

24. března 2012 v 19:43 | Vero-nike |  Co se jinam nevešlo
Některé zajímavosti, jsou skutečně velmi zajímavé :D


• Pštros má větší oko než mozek

• Mořská hvězdice je jediné zvíře, které umí převrátit žaludek naruby a má 8 očí. Na konci každé končetiny jedno.

• Krokodýlové neumějí couvat.

• Plameňáci umí jíst pouze s hlavou dolů.

• Texaští ropušníci umí z očních koutků vystřikovat krev.

• Běžný zahradní červ má 5 párů srdcí.

• Každou minutu je do nemocnice odvezeno 40 lidí pokousaných psem.Dětičky =)

24. března 2012 v 19:32 | Vero-nike |  Zamilované ♥ obrázky
Láska kvete v každém věku =))


Vero-nike

♥ Zamilované

24. března 2012 v 19:31 | Vero-nike |  Zamilované ♥ obrázky
Kdy budu konečně šťastná i já? ..


Vero-nike

Sprcha =P

24. března 2012 v 19:30 | Vero-nike |  Zamilované ♥ obrázky
Líbání v dešti... mmmm :D ♥


Vero-nike

Maty

24. března 2012 v 0:10 | Vero-nike |  Ona fotí
Náš Mates, hrozný éééro! :D.. Né, že je po kastraci a že by se mu měly urovnat hormony. Kdepaaaak, už vysklel sklo v obýváku u skříně. Blbeček chtěl skočit nahoru ze sedačky a nevybral to! :D Hlavně že se mu nic nestalo.
Teď ho pouštíme ven, už je zvyklý a chodí jen po zahradě, nebo čmuchá u sousedů. Ale jedině NÁŠ MATES, když je venku se jde domu vyčurat. No vysvětlete mu to! :D

Pár fotek z venku =)


Dokonalá Harmonie

17. března 2012 v 14:44 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Ahoj :D
Bože jak já miluju, když omylem kliknu na něco v panelu a zruší se mi celý článek, samozřejmě neuložený.. Grrr! :D
Venku je krásně, ale přesto jsem líná jít si sednout alespoň na zahrádku, oddávat se sluníčku a číst si knížku - Dokonalá Harmonie. Jsem ještě na začátku, ale ten příběh mě pohltil. Je to taková romantická detektivka. Příběh se odehrává v Číně. Včera mě ovšem zaskočila jedna část.. Určitě víte, že tam u nich v některých oblastech je zvykem, aby dívky měly malé nožičky. Autorka popisovala právě postup docílení malých chodidel. Zde ukázka:


Děvčátko začalo křičet ještě před tím, než ucítilo bolest.
Šestiletá dívenka seděla na stoličce s nožičkama nataženýma dopředu a bosa chodidla spočívala Mei-ling na klíně. Vedle ní stály její tety a držely jí ruce přitisknuté k tělu. Když holčička uviděla pevné obvazy, dala se do křiku. Opravdová bolest však přišla později, až když Mei-ling uchopila její pravé chodidlo, rychle ohnula čtyři prsty dolů a zpět a zatlačila je směrem k nártu, dokud se neozval křupot lámavých kostí. V tom okamžiku dítě roztáhlo doširoka ústa, ale nevšel z nich ani hlásek.
Holčička oněměla bolestí a roztřásla se, zatímco jí tety držely pevně na stoličce a chlácholily ji, jak je statečná a jaká z ní bude krasavice. Hbité prsty Mei-ling mezitím pevně stahovaly zlomené prsty a obvazy do nové polohy. Pouze palec zůstal volný.


Docela husté, že? Doufám, že teď už to tam zvykem není, je mi jich líto a nechtěla bych tam žít. Ani tak v Africe a podstupovat obřízku. Náboženství vymývá mozek, to vám řeknu!!! A zblázněte se třeba, můj názor nezměním! =P


vero-nike

Kocovina :D

4. března 2012 v 19:23 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Ahoj =)
Nesnášim neděle! Konči mi prázdniny, achjo! ..
Včera slavila kámoška 18. A ja to trochu přepískla. Dneska mám pěknej bolehlav a pálí mě jícen. To ta slivovice určitě...FUJ :D .. Samozřejmě, pak jsme jeli do Déčka. A tam byl pak asi na půl hodiny Michal.. Neviděla jsem ho, a hned jsem měla dost a zdrhla ke kostelu se schovat. Tam jsem si hezky pobrečela a pak se vrátila. On tam už ale nebyl. Vim, že kdybych ho viděla, pohádala bych se s nim, nebo bych mu řekla, že mi chybí, že ho miluju... Já bych se na to nejradši fakt už vykašlala...Možná jsem za ním měla jit a neschovávat se. Horší bylo, že sem byla připitá a to by nejspíš nedopadlo dobře. Takže si to nechám na příští návštěvu a budu pít džus. SLIBUJU!!! :-)


Vero-nike

Nuda.a.a..

1. března 2012 v 13:52 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Ahoj =)
Mám prázdniny, chodím spát ve 2 hod ráno a spím do 12 odpoledne. Jsem přespalá, protivná, nevím co chci ohledně kluků a totálně nevím co bych už dělala! :D .. Učení co jsem si přivezla z intru. Hm. K tomu nejspíš nečuchnu ani v neděli :D. Doufám, že nám paní T nedá v pondělí písemečku, kterou slibovala. Leze mi to na mozek, vážne! :D
Alespoň jsem byla v Po, Út, St na aerobiku a zabila jsem hodinu dne, než spaním, žraním, psaním na chatu a dívaním se na televizi. Chtěla bych začít číst konečně knížku od Barbory Woodové - Dokonalou harmonii. Bohužel se k tomu nějak nemám!
Ještě, že zítra vypadnu ven a v sobotu zapít kámoščiny narozeniny. Achjo. Facebook! Žrout času, závislost! Jsem posedlá hrou Cafe life! :D.. Teď však vyrábím zmrzlinu viz.odkaz, ta hra mě vážně baví! :D.
Jsem divná, nic zvláštního ;-) :D


Vero-nike