Šťastná/Nešťastná

30. března 2012 v 23:09 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Ahoj, všechny Vás zdravím v tuto noční hodinu, na téma Já =)
Jednou jsou chvíle, kdy je člověk nahoře, jindy zase dole.. Bohužel si zrovna procházím tím obdobím, kdy se ,,šourám" ve svým vlastním svědomím, jsem zmatená sama sebou.. a říkám si ,,co vlastně k sakru chci?
Jo, to kdybych věděla :-) Jsem zamilovaná, či ne. A jestli ano, tak do kterého. Lukáš? Michal?.. Myslím, že do Lukáše zamilovaná nejsem. A to jsem do něj byla zakoukaná před měsícem a půl zcela totálně, že jsem kvůli němu opustila Michala. Někdy mám pocit, že to byla chyba a jindy zase ne. Poslední dobou mě ale tak nějak štve, jak se chová ve škole. Někdy je takovej machýrek, jak se říká. Ale když jsme spolu venku, je to jiné. Je to fajn, ale nějak už necítím ty motýlky v břiše =)
Jsem zklamaná sama sebou..
Michal, no co o něm. Byla jsem s ním rok a půl, zažila dobré chvíle, i ty špatné. Chybí mi! Jeho pohlazení, tulení, ty jeho oči! Stále mám jeho fotky v mobilu a ty nejkrásnější smsky. Někdy mě s těma kecama co mi píše štve, ale zkrátka si nedokážu pomoct. Dnes jsem si s ním psala a poté odešel na autobus si vyzvednout výplatu a jít za svým kámošem. Ten mi ale po hodině napsal, jestli nevím, kde Michal je. Měl se s ním sejít, ale nepřišel. Mobil nezvedal. Opravdu jsem se o něj bála, i když vím, že by nic neudělal. Ale jen ten pocit, že se mu něco stalo.. Tak mi pak volal z mobilu jeho kámoše, že má telefon doma a že se byl projít a vyčistit si hlavu. Nazval mě, že jsem šmudla, že jsem se o něj bála.
Slyšet jeho hlas, jak se směje. No, neudělalo mi to dobře :-) .. Byla jsem nesvá a podlě něj MIMO! Achjo! :D
Jestli má někdo takovéhle trápení jako já, tak mu to opravdu nezávidím. Psal mi, jestli bych s ním nešla ven. Zítra bohužel nemůžu, máme slučák s holkama ze základky. A tak, že prý příští týden. Ale já nevííím!!! Nejradši bych šla, ale vím, že kdyby chtěl něco zkusit, nebránila bych se!

Sedí na mě úplně tento citát:
,,Milovala jsem tě, miluji tě a nejvíce se bojím, že tě budu milovat pořád, i přes to, že nesmím.."

Stručně a jasně - K šípku se vším! :D
Všem přeji hezké sny.


Vero-nike
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 inter-slawia inter-slawia | Web | 30. března 2012 v 23:14 | Reagovat

are you like nike ? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama