Duben 2012

Zklamaná!

28. dubna 2012 v 10:23 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Ahoj
Dneska nemám náladu, už jen že vstávám v 10 je divný. Z večerní pařby jsem přijela v půl 5 ráno a hned jsem si šla do postele lehnout a plakala jsem a plakala. Michal přijel hned na začátku, ani nevim jestli mě pozdravil. Nevim co jsem z celýho večera očekávala, já NAIVNÍ HUSA!
Slyšela jsem, že má něco s jednou holkou, jenomže jsem nečekala, že tam bude taky. Potkala jsem jí na záchodech a měla jsem sto chutí jí rozškrábat oči nebo něco říct. Šla jsem ven a nic jsem nechtěla řešit, pak mi zavolala kámoška kde jsem, tak jsem se vrátila. Seděli jsme v parku a on pak vyšel ven s ní a líbal se s ní furt. Pěkně mi to vrátil a já nečekala, že z toho budu tak vykolejená.. Ještě teď mám slzy v očích.
Končim s klukama, vim, že jsem mu utekla za někym jinym (což mimochodem byla osudová chyba) ale nemusí mi to takhle vracet.
Pak za mnou přišel jeho kamarád během večera a řikal mi, at to neřešim, že mi to dělá schválně. V tý době jsem byla ještě v pohodě. Byla jsem ráda, že se pak kámoška konečně rozhodla jet domů.
Nejradši bych smazala facebook, nebo si ho vymazala z přátel. Ale kašlu na to! Stačí, že jsem si včera vymazala všechny smsky a jeho soubor fotek. Achjo! :(((


Vaše plačtivá Vero-nike

Konečně svobodná!

27. dubna 2012 v 16:30 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Ahoj lidičky =)
Za těch čtrnáct dní co jsem tu nebyla a nenapsala ani čárku, se toho hodně změnilo. Už jak vyplývá nadpis článku ,,Konečně svobodná" .. Ano je to tak, díky bohu jsem to s Lukášem už utnula. Měla jsem s ním techtle mechtle od prosince, ani nevim jestli to bylo vubec chození, ale včera jsem mu konečně řekla svoje, jak to s náma vidím. Měla jsem z toho strach, jak to proběhne, měla jsem připravenou řeč a když na to došlo, všechno se mi vykouřilo z hlavy a já mlela samý blbosti, ale pochopil to. Přece nebudu s člověkem, kterýho mám ráda jen z kamarádství, nebudu se před ním přetvařovat a dělat bůhví co. Za tím si opravdu stojím... Lukášovi se to samozřejmě nelíbilo, to jsem čekala, prozože vím, že mě má opravdu rád. Říkal, že to nečekal a po celý den se na mě ve škole ani nepodíval. Dnes ráno mi neřekl ani Bů a já ho zdravit první teda rozhodně nebudu, ať si říká kdo se co chce! Asi ho to dost vzalo, ale tak co nadělám.. Včera odpoledne mi ještě psal, jestli si to nerozmyslim. Já mu napsala, že ne, že si za tím opravdu stojím a že chci být sama.A to je pravda! :-)
S Michalem to nemá asi už cenu, včera jsem zjistila, že se líbal s nějakou můůůrou :D a možná s ní i něco má a já ztratila v tu chvíli iluze. Doufám, že když mi včera psal, že je ,,free" - nelhal!
Dneska jedu večer pařit do Clubu Dé. Těšim se, a abych pravdu řekla, doufám, že tam přijede právě Michal.
Spoustu věcí jsem si ujasnila a konečně vím co CHCI!!!
Někdy by mě zajímalo, proč já mám tak parádní vlastnost - Vždycky všechno po*rat! :D

Jak to máte se vztahy Vy? :-)

Já ještě s Lukášem na plese :-)

Vero-nike

Práce =/

14. dubna 2012 v 22:24 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Ahoooj =)
Tak za hodinku valim do pekárny makat. Už teď se mi nechce, ale vím, že to bude v pohodě. Až tam budu, ten stres ze mě akorát spadne a ta únava snad taky. Sice jsem spala od půl 5 do půl 2 :D ale ta včerejší noc se na mě podepsala =).
Dneska to tam bude asi veselé, protože naproti je hospoda a slaví tam moje sestřenka 20.narozeniny :-) takže zase ti známí přijdou a budou škemrat. Nasrat!!! Nic nedostanou! :D
Teď jdu vypít kafe a připravit si věci. Myslete na mě prosím, ať to zvládnu.
Jinak s Michalem jsem si psala včera, ptal se mě zase, jestli sním půjdu ven a já že tuhle sobotu ne, a on zas nemůže tu příští. No, nejspíš to vidím tak, že příští týden pojedu do Déčka a tam ho snad potkám. Je mi to už nějak jedno, hlavně ať mě nenasere, nebo nikam nepojedu :D
A Lukáš? Ten se včera opil a dneska mu je ještě blbě :D
Kluci jedni!!! Je to hrozné s nima =)

Vero-nike

Itálie =)

14. dubna 2012 v 20:03 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Zdravím =)
Brigáda byla fajn, přišla jsem o půl 5 ráno. Bylo toho málo, ale dneska to bude delší, snad nejdýl do 6 hod. Šmankote, jak já to nesnáším :D Už teď se těším, až přijdu domů, vlítnu do sprchy a oddám se snům. Snad nějakým pěkným :-)
Dnes jsem pekla buchtu - hraběnčiny řezy - Musím si jí pochválit ;-D.. výýýborná =P


Také jsem prohlížela fotky a narazila na Itálii. Už aby bylo 15. června a já seděla v buse a už tam byla. Opalovačky, koupání ve slané vodě, in-liny po cyklotrase 5 km, ta zmrzka a ten život co tam je! :D
Ach, jak já se tam těším. Snad budu mít známky v pohodě a pustí mě. 2 roky bych se tam totiž nepodívala, kvůli tomu, že budeme mít v červnu souvislou praxi v nemocnici, jak ve třeťáku, tak ve čtvrťáku. Achjo! :D


Jídlo :DD

13. dubna 2012 v 20:09 | Vero-nike |  Ona fotí
Někdy si říkám, že opravdu nejsem normální :D
Projíždím fotky a co nenajdu.
Já jsem s tím jídlem fakt hrozná :D
Omlouvám se za kvalitu :-))Brigáda

13. dubna 2012 v 19:29 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Zdravím lidičky =)
Konečně dnes po 4 měsících zpráva, že opět se rozjela pekárna a já můžu jako brigádník nastoupit. Šťastná jak blecha jsem :D Konečně si něco našetřim a nebudu závislá na rodičích. Sice za hod 50Kč, takže za noc většinou ty 300 + - .. Ale kde je najdu, že? :-)
Jdu dneska a i zítra od 12 hod večer, takže budu zase k nepoužítí. Je to makačka :D
Už se těším, až si něco nastřádám a koupím si věci, které potřebuji - kosmetiku, nové rifle (nejlépe barevné), baleríny, trička a tílka, taky nové plavky :-D.. Někdy být holkou je fakt náročné! :D

A co vy? Jakpak to máte s brigádou?

Mám díru mezi zubama, noa co?!

Vero-nike

Mašli, aby mě našli :-)

7. dubna 2012 v 16:18 | Vero-nike |  Něco pro dívky obrázky
Mašli, aby mě našli =)
Líbí se mi ty šatičky, ještě do toho mít prsa :D
Vero-nike

Fialková zábava

7. dubna 2012 v 12:43 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Zdravím moji milí =)
Ty prázdniny chtě-nechtě utikají. Dneska je už sobota, jen mě štve, že u nás máme hnusné počasí. Prší a je zataženo! To jsem se tak těšila, že se projedu na in-linech nebo na kole, tak zase nic no :-)
Ale i přes nepříznivé počasí si dnešní večer užiju! Jdu na zábavu, která je tady u nás ve vesnici. To zas bude veselo :D
Už se docela těším. Ale vůbec nevím co na sebe =//:D asi si vezmu sukni, černé tílko a boty na podpatku. Doufám, že někde slítnu :D
Teď se jdu dát dohromady, protože tu sedím ještě v pyžamu. Pak upeču s mamkou buchtu a pak můžu jít do koupelny a začít se připravovat jak psychicky, tak fyzicky na večer :D
A co máte v plánu vy? :-)


Vero-nike

Nový jarní desing

6. dubna 2012 v 1:29 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Nový Dessing je na světě :-))
Jojo, růžová - ta je moje :D Dess je ve stylu jara, snad se Vám líbí. Má své nedostatky, které možná upravím, jako je pozadí strany, protože tam obrázek není vidět celý. Každopádně teď už na to nemám náladu a mažu chrnět =)
Sladké sny Vám všem :**


Vero-nike

Zlé sny

5. dubna 2012 v 17:02 | Vero-nike |  Kecy, prdy, mašličky
Áhoj ňuňánkové :D
Dnes se mi zdály opravdu zlé sny, které nechci, aby se vyplnily. Jednalo se o našeho miláčka rodiny, německého ovčáka, Rexe. Zdálo se mi, že nám umřel :(( Jen to ne. Má už ale své roky. Myslím, že je mu 10 let a táhne na 11. Už je okolo čumáčku bílej a někdy se sotva zvedne ze země. Ale my ho nedáme za žádnou cenu! =)))
Sen byl o tom, že jsem šla ven a když jsem se vrátila, náš Rex byl nahoře v ulici s nějakým jiným vlčákem a prali se. Došlo to až k tomu, že ztratili oba přední packy. Trošku drsné :D ale smát se tomu nedá. Naštěstí se toto stát nemůže, ale pes nám může utéct kdykoliv a poprat se s jiným psem.
Pak se mi také zdálo, že přijel Michal. Achich ouvej, už mi z těch kluků asi šibne! :D To bylo z toho, že mi včera zase psal, jestli nepůjdem ven. Já nevím jestli chci. Chci, ale nechci. Je to pěkně těžké!! Bojím se, že kdyby něco zkusil, nebránila bych se - a co pak??! Jak bych to řekla Lukášovi.. No uvidíme. Mám jít? :-)


Fotečka našeho Rexe
Model :-))

Vero-nike